Логотип НААУ

 

НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

РАДА  АДВОКАТІВ

Кіровоградської області

 

Офіційне веб-представництво

м. Кропивницький: Ангел-охоронець


РАДА          ДОКУМЕНТИ          АДВОКАТАМ          РЕЄСТР          ДОСТУП ДО ПРОФЕСІЇ          ПОДІЇ          КОНТАКТИГоловна >> АДВОКАТАМ
АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ АДВОКАТАМ ОБЛАСТІ


Facebook  Twitter  YouTube


Стаття 12 Правил адвокатської етики
«Всією своєю діяльністю адвокат повинен стверджувати повагу до адвокатської професії, яку він уособлює, її сутності та громадського призначення, сприяти збереженню та підвищенню поваги до неї в суспільстві.
Цього принципу потрібно дотримуватись у всіх сферах діяльності адвоката: професійній, громадській, публіцистичній та інших.»
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ      ЩОРІЧНІ ВНЕСКИВідповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» під час здійснення адвокатської діяльності адвокат зобов’язаний підвищувати свій професійний рівень. Згідно Порядоку підвищення кваліфікації адвокатів України загальна організація процесу підвищення кваліфікації адвокатів в Україні здійснюється Національною асоціацією адвокатів України, Радою адвокатів України.

Сплата щорічного внеску на реалізацію повноважень органів адвокатського самоврядування, відповідно до рішень з‘їзду адвокатів України, Ради адвокатів України, актів НААУ є професійним обов‘язком кожного адвоката.
Порушення адвокатом порядку та строків сплати щорічних внесків вважається дисциплінарним проступком.

    
    


О Г О Л О Ш Е Н Н Я


Дисциплінарна палата КДКА Кіровоградської області повідомляє, що рішеннями від 22 жовтня 2018 року порушено дисциплінарні справи стосовно адвокатів: Зеленка Дмитра Володимировича (свідоцтво №223/н, видане КДКА Кіровоградської області 25.04.2006р., адреса робочого місця, згідно із ЄРАУ: 25006. Кіровоградська область, Ленінський район, вул. Шевченка 41-43) та Облата Олега Миколайовича (свідоцтво №160, видане КДКА Кіровоградської області 21.10.1996р., адреса робочого місця, згідно із ЄРАУ: 25006, Кіровоградська область, Ленінський район, пров. Декабристів 15, офіс 5).

2 листопада 2018 року розгляд справ відкладено на 20 листопада 2018 року у зв'язку із неявкою адвокатів. Початок засідання дисциплінарної палати о 10:30. Засідання проводитиметься за адресою: 25006 м. Кропивницький, вулиця Пашутінська, 63. Копію рішень про порушення справ та повідомлень про час та місце розгляду справи надіслано поштовим зв'язком за адресою робочого місця адвокатів. У випадку неявки адвокатів розгляд справ здійснюватиметься за наявними матеріалами.ІНФОРМАЦІЯ

щодо отримання посвідчення адвоката України нового зразка


1) ДОКУМЕНТИ та дії, необхідні для виготовлення посвідчення адвоката України

/відкрити/


2) ПОКРОКОВА інструкція щодо створення персонального підпису  адвоката

/відкрити/


3) ПОВІДОМЛЕННЯ щодо  оплати за виготовлення посвідчення адвоката України

/відкрити/


4) ЗГОДА на збір та обробку персональних даних

/відкрити/Зразки заяв
про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному реєстрі адвокатів України, а також про поновлення, зупинення, припинення права на заняття адвокатською діяльністю

[дивитись ТУТ]Інформаційний лист
Кіровоградського
НДЕКЦ МВС України

 Дисциплінарна палата КДКА Кіровоградської області

Безоплатна правова допомогаІНФОРМАЦІЯ
щодо підвищенння кваліфікації адвокатами

  [дивитись ТУТ ]
© 2017-2018 Рада адвокатів Кіровоградської області