Логотип НААУ

 

НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

РАДА  АДВОКАТІВ

Кіровоградської області

 

Офіційне веб-представництво

м. Кропивницький: Ангел-охоронець


РАДА          ДОКУМЕНТИ          АДВОКАТАМ          РЕЄСТР          ДОСТУП ДО ПРОФЕСІЇ          ПОДІЇ         КОНТАКТИГоловна >> ПОДІЇFacebook  Twitter  YouTube


ПОДІЇ В АДВОКАТУРІ ОБЛАСТІ 08.10.2018 р. відбулось спільне засідання засіданні Ради адвокатів Кіровоградської області та Кваліфікаційної-дисциплінарної комісії адвокатури Кіровоградської області з питань обговорення проектів  Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». В засіданні також приймав участь член ради старійшин адвокатів НААУ – Пільгуй М.О.

Органи адвокатського самоврядування Кіровоградської області висловили позицію, щодо підтримки законопроектів «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» №№ 9055-1 та 9055-2 і підтримки позицій наших колег з органів адвокатського самоврядування м. Києва, Львівської області, Черкаської області, Волинської області, Чернігівської області, Луганської області, Донецької області, інших регіональних рад адвокатів та  Ради адвокатів України.

Вирішили звернутись до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та Голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя Князевича Р.П. з пропозицією скерувати профільні законопроекти «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» №№ 9055, 9055-1 та 9055-2 на відповідну оцінку до Європейської комісії «За демократію через право» (Венеціанській комісії), що буде сприяти реформуванню законодавства у відповідності до європейських стандартів, реальним потребам адвокатської спільноти в інтересах посилення конституційних гарантій прав громадян.
 

26.10.2018 р. представник адвокатів від Кіровоградської області у складі Ради адвокатів України Сумська Н.Д. та голова ради адвокатів Кіровоградської області Малюта Р.В. прийняли участь у спільному засіданні Ради суддів України, Ради прокурорів України, Ради адвокатів України під час обговорення питання стану незалежності всіх представників інституцій системи правосуддя та механізмів, які б забезпечили безпеку всіх учасників судових процесів в Україні. Захід відбувався в залі засідань Пленуму Верховного Суду.


    

 

27.10.2018 р. в приміщенні актової зали, Центральноукраїнського Державного педагогічного Університету ім. В.Винниченка відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів Кіровоградської області за наступною тематикою:

аналіз матеріалів негласних слідчих (розшукових) дій в кримінальному провадженні з метою оцінки адвокатом належності та допустимості доказів. Доповідач - адвокат, член КДКА Кіровоградської області Кричун Юрій Анатолійович;

судова практика та новації у питаннях визнання договорів недійсними. Доповідач - адвокат, член КДКА Кіровоградської області Майнард Наталія Олександрівна;

основні завдання та можливості судової оціночно-будівельної, оціночно-земельної та будівельно-технічної експертизи. Доповідач: експерт відділу будівельних та земельних досліджень Кіровоградського Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України - Смоколіна Владислава Валеріївна;

основні завдання та можливості судової психологічної експертизи. Доповідач: Експерт Кропивницького відділення Київського науково-дослідницького інституту судових експертиз - Литвинова Тетяна Ростиславівна.

Рада адвокатів Кіровоградської області висловлює щиру подяку доповідачам семінару за актуальні та професійні доповіді, а керівництву університету за надання зручного приміщення для проведення семінарів. 

31.10.2018 р. НААУ спільно з Українською фундацією правової допомоги провели робочу зустріч із розгляду Рекомендацій щодо надання адвокатами правової допомоги pro bono. На прохання голови ради адвокатів Кіровоградської області, на умовах фріварного аутсортингу, від адвокатів Кіровоградщини в робочій зустрічі прийняла участь адвокат Мазуренко Тетяна Сергіївна.

Дана зустріч є продовженням розвитку співпраці НААУ з центрами БПД та громадським сектором, який направлений на закріплення соціальної ролі адвокатури та сприяння доступності до правосуддя всіма категоріями громадян.

За результатами дискусії сформульовано визначення, що pro bono є добровільне надання адвокатом професійної правничої допомоги на безоплатній основі з метою відновлення соціальної справедливості в інтересах верховенства права. 

 


У ЛИСТОПАДІ ВІТАЄМО КОЛЕГ ЮВІЛЯРІВ

ГУРТОВИЙ МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ЖИВОТОВСЬКА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
КУЧМАР СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
МАЗУРЕНКО СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ
СОЗІНОВА ГАЛИНА ІПОЛИТІВНА
ФРАНЬКО ПАВЛО МИКОЛАЙОВИЧ
ХАБЗЕЙ ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА
ЧОРНОГОР ГЕННАДІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Рада адвокатів
Кіровоградської області
щиро вітає Вас
з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров'я, піднесеного настрою, успіхів у справах, родинного затишку та злагоди, вагомих здобутків та плідної діяльності.
Нехай доля надсилає Вам щирі надії  і впевненість у власних силах, щоб незмінно сприяла удача  та прихильною була доля, а мудрість і життєвий досвід продовжували народжувати нові ідеї, які б неодмінно втілювалися на Ваше благо!
ДЕРЖАВНІ ОФІЦІЙНІ СВЯТА УКРАЇНИ В 2018 РОЦІ

1 січня         - Новий рік;

7 січня         - Різдво Христове;

8 березня  - Міжнародний Жіночий день;

8 квітня      - Пасха (Великдень);

1 травня     - День міжнародної солідарності трудящих;

9 травня     - День Перемоги;

27 травня  - Трійця;

28 червня  - День Конституції України;

24 серпня  - День Незалежності України;

14 жовтня - День Захисника України;

25 грудня  - Різдво Христове (католицьке).

 
© 2017-2018 Рада адвокатів Кіровоградської області